Manisa Haberleri

TARAFTARLARDAN, ADIYAMANSPOR’A DESTEK KONVOYU

Haber 12.04.2013 12:45 Cuma
Spor Toto 3.Lig 2.Grupta mücadele eden Adıyamanspor'un Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağı Trabzon Kanunispor maçı öncesi Adıyaman 02 Cendere Taraftar Grubu ile Şehr-i Yaman Taraftar Grubu konvoyu yaparak sporculara destek verdiler.
Adıyaman Valiliği önünde başlayan destek konvoyuna katılan taraftarlar, çarşı merkezinde yaptıkları destek turunun ardından Adıyamanspor Tesisleri'ne giderek sporculara yapılacak olan maç için başarılar dilediler.
Desteklerden dolayı taraftarlara teşekkür eden Adıyamanspor Kulüp Başkanı Hüseyin Koç, “Göreve geldiğimiz günden bu yana taraftarımız Adıyamanspor’a camianın ne demek olduğunu tüm Türkiye’ye gösterdi. 7-8 bin kişiyle türübinleri dolduran taraftarlarımız Adıyamanspor’un iyi gününde değil kötü gününde de her zaman yanlarında olduklarını gösterdiler. Trabzon Kanuni maçından önce bizlere moral olsun diye konvoy düzenlediler. Bundan dolayı tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Adıyamanspor, inşallah hak ettiği yere çıkacaktır. Sadece taraftarla, futbolcu ve yönetimle olmuyor bu iş, bu iş sahiplenme işi memleketin siyasetçileri bürokratları hepsi el birliğiyle olmalı. Taraftarlarımıza tekrar teşekkür ediyorum” dedi.
Daha sonra konuşan Adıyaman 02 Cendere Taraftar Grubu Başkanı Sadık Doğan, “02 Cendere taraftarlar gurubu ve Şehr-i Yaman taraftar grubu ile birlikte düzenlediğimiz destek konvoyuyla sporcularımıza destek vermek istedik. İnşallah sporcularımız oynayacakları maç sonrası Adıyaman’a güzel bir sonuçla döneceklerdir” dedi.
Şehr-i Yaman Taraftar Grubu Başkanı Abdurahman Aslan da, “Bu hafta Trabzon Kanunisporla maçımız var. Takımımızda bozulan moralleri yerine getirmek için taraftarlar olarak toplanıp sporcularımıza moral vermek istedik” dedi.