Manisa Haberleri

MEMORİAL DİYARBAKIR HASTANESİ KADROSUNU GENİŞLETİYOR

Haber 12.04.2013 14:15 Cuma
Memorial Diyarbakır Hastanesi kadın hastalıkları ve doğum bölümü kadrosuna iki yeni isim katıldı. Op. Dr. Uğur Değer ve Op. Dr. Gönül Özer tam zamanlı olarak hasta kabulüne başladı.
Memorial Diyarbakır Hastanesi bünyesinde göreve başlayan 1971 Diyarbakır doğumlu olan Op. Dr. Uğur Değer, 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1996-2001 yılları arasında Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. Op. Dr. Değer, 2007 yılına kadar Diyarbakır Doğum Evi’nde ve ardından da özel bir hastanede görev yaptıktan sonra Memorial Diyarbakır Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü kadrosuna dahil oldu. 1969 Diyarbakır doğumlu olan Op. Dr. Gönül Özer de Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1991 yılında mezun olduktan sonra 1996-2000 yılları arasında yine Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. 2007 yılına kadar Diyarbakır Doğum Hastanesi’nde görev yapan Op. Dr. Özer, özel hastane deneyiminin ardından Memorial Diyarbakır Hastanesi’nde görev yapmaya başladı.
Yeni katılımlarla kadın hastalıkları ve doğum bölümü kadrosunu güçlendiren Memorial Diyarbakır Hastanesi’nin, çok yakında tüp bebek merkezini de hayata geçirerek halkımıza hizmet vereceği belirtildi.