Manisa Haberleri

DÜZCE SİYASET AKADEMİSİ’NE ANKARA MİLLETVEKİLİ REHA DENEMEÇ KATILDI

Haber 12.04.2013 16:46 Cuma
AK Parti Düzce İl Başkanlığı'nın düzenlediği siyaset akademisinin son konuğu AK Parti MKYK üyesi ve Ankara Milletvekili Reha Denemeç oldu. Denemeç akademide siyasi deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.
Saydam Restoranda düzenlenen ve çok sayıda katılımcının dikkatle dinlediği Denemeç, Orta Çağ'dan günümüze siyasi tarihi etkileyen olaylar hakkında bilgiler verdi.
Osmanlın son dönemi ve Cumhuriyetin Kuruluşundan bu güne siyasi partilerin ortaya çıkışını tetikleyen gelişmeleri anlatan Denemeç, günümüzde AK Parti'ye halkın büyük bir sorumluluk verdiğini ve omuzlarında büyük bir yük bulunduğunu ifade etti. AK Parti'nin 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini kaydeden Denemeç, “Biz bu hedefe ancak kaliteli insan yetiştirerek ulaşabiliriz, Bu yüzden Eğitim 12 yıla çıkarıldı” dedi.
“Dünyanın gözü bizim attığımız adımlarda” diyen Denemeç, “AK Parti artık bir dünya markası, bizden beklentisi olan birçok kitle var, onların ta taleplerine cevap verebilecek sorumlulukta çalışmamız gerekiyor” dedi.