Manisa Haberleri

AK PARTİLİ GENÇLERDEN SOSYAL MEDYA AÇILIMI

Haber 12.04.2013 17:08 Cuma

AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi, gençlerin sosyal paylaşım siteleri ve internet üzerinden çalışmalarını arttırıyor.

\r\n


\r\nAk Parti Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı MKYK Üyesi Mesut Özdemir, Sosyal Medya Uzmanı Celal karaman, MKYK Üyesi Yusuf Kaya’nın katıldığı İnternet ve Sosyal Paylaşım konulu toplantı AK Parti Manisa İl Binası 2071 Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Halil Özkan, Medya ve Tanıtım İl Başkan Yardımcısı Emre Şener’inde katıldığı toplantı da internet ve sosyal paylaşım sitelerinin kullanılması ve yönlendirilmesi ele alındı.

\r\n


\r\nİnternetin artık her yerde kullanılabildiğine dikkat çeken Sosyal Medya Uzmanı Celal Karaman, "Ancak gençlerin bilmesi gereken bir şey var. Bu gün interneti kullanan gençler, internet kalitesinin bu günkü konuma gelmesini sağlanın AK Parti Hükümeti olduğunu bilmelidir. Geçtiğimiz gün TC konusunda gelişen olay tamamen yalan ve asılsızdır. Böyle bir yalanı internet sitelerini tanıtmak için kullananlar amaçlarını ulaştı ancak böyle bir yalana Türk Gençliği kandı. Sanal alemde isminin önüne TC yazan arkadaşlarımızın hepsi şunu iyi bilmelidirler ki, AK Parti bu ülkenin ve milletin değerlerine sonuna kadar sahip çıkan, hizmeti şiar edinmiş, ülkenin kalkınması için gene gündüz çalışan bir siyasi harekettir" şeklinde kaydetti.