Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

DEMİRCİ KAYMAKAMI SEZGİN’DEN VALİ DAŞÖZ’E ZİYARET

Haber 12.04.2013 17:37 Cuma

Demirci Kaymakamı Yalçın Sezgin, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Çetinkaya, AR-GE Formatörü Bilal Çetinkaya ve 251 Bin Dev Öğrenci İlçe Proje Kurulu üyesi öğrencilerle birlikte Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz’ü ziyaret etti.

\r\n


\r\nKaymakam Sezgin, 251 Bin Dev Öğrenci Projesi için Sticker, afiş, proje amblemli ayaklı pano, Demirci’nin tanıtıldığı masa ve duvar takvimleri, rozet, minyatür halılar, araç kokuları dağıtıldığını bildirdi. Projeyi tanıtmak amacı ile öğrenci velileri, öğretmenler ve sivil toplum örgütleriyle toplantılar yapıldığını, konserler, tiyatrolar, sergiler, yazar Ergun Dur imza günü düzenlendiğini ifade eden Kaymakam Sezgin, ilçede 15 bin kitap dağıtıldığını söyledi. Demirci’nin 2012 yılında SBS’de il birincisi olduğuna işaret eden Kaymakam Sezgin, Umutlar Çiçek Açsın projesi ile ilgili Özkan Şenol, Süleyman Beledioğlu ve Sıtkı Aslanhan ile Alişan Kapaklıkaya seminerleri verildiğini ifade etti.

\r\n


\r\nManisa Valisi Halil İbrahim Daşöz de Demirci’nin eğitimin başkenti olduğunu ifade ederek Kaymakamlık Proje ofisinin çalışmaları ve SBS başarısı için tebrik ve teşekkür etti.