Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

BURSASPOR KAFİLESİ MERSİN’E GELDİ

Haber 12.04.2013 17:53 Cuma
Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında deplasmanda Mersin İdmanyurdu ile karşılaşacak olan Bursaspor, Mersin'e geldi.
Yeşil-beyazlı ekip, Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında yarın deplasmanda Mersin İdmanyurdu'nun konuğu olacak. Yenişehir Havalimanı'ndan saat 14.00'de özel bir uçakla Adana'ya geçen yeşil-beyazlı kafile, ardından kara yolu ile Mersin'e geldi. Kafilede, kulüp başkanı İbrahim Yazıcı'nın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri ve davetliler yer aldı.
İBRAHİM YAZICI: "BURSASPOR HER MAÇINA GALİBİYET İÇİN ÇIKAR"
Yolculuk öncesi açıklamalarda bulunan Bursaspoor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, maça galibiyet ile çıkacaklarını dil getirerek, "Bursaspor her maçına galibiyet için çıkar. Yine galibiyet için çıkarak elimizden geleni yapacağız. Teknik konular hocanın işi. Bizde arkadaşlarımızla takıma destek için gidiyoruz. Umarım iyi bir netice ile döneriz. Beşiktaş galibiyetinin üzerine daha büyük bir moral olur diye düşünüyorum" dedi.
HİKMET KARAMAN: "OYNAMA İSTEĞİ OLAN TAKIMA KARŞI OYNAYACAĞIZ"
Teknik direktör Hikmet Karaman ise, önemli bir maça çıkacaklarını belirterek, "Başkanımızın da dediği gibi, Bursaspor her maçını kazanmaya çıkar. Dirençleri ve oynama isteği olan bir rakibe karşı oynayacağız. Bu düşünce ile rakibe saygı göstererek, son oynadığımız Beşiktaş maçının üzerine çıkmamız gerekiyor. Sıcaklık ve nem oranının yüksek olduğu yerlerde maç saatleri önem taşıyor. Bizde hafta içi ona göre hazırlandık. Önemli olan 90 dakika içerisinde oyuncularımızın üst düzey mücadele etmeleri ve gerekli sonuçları almaları" diye konuştu.
20 futbolcunun yer aldığı yeşil-beyazlı kafile de şu isimler bulunuyor:
"Scott Carson, Bekir Sevgi, Okan Koçuk, Şener Özbayraklı, Basser, Ferdinand, Ömer Erdoğan, İbrahim Öztürk, Serdar Aziz, Gökçek Vederson, Belluschi, Musa Çağıran, Murat Yıldırım, Tuncay Şanlı, Sestak, Batalla, Ferhat Kiraz, Pinto, Hakan Aslantaş, Okan Deniz."