Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

SALİHLİ BELEDİYESPOR 1. LİG YOLUNDA

Haber 12.04.2013 18:17 Cuma

Salihli Belediyespor Bayan Voleybol takımı antrenörü Gül İlter, birinci lige çıkmak için önlerinde sadece 3 maç kaldığını söyledi.

\r\n

Kocaeli’nde yapılan yarı final maçlarında grubunu ikinci sırada tamamlayarak 14-16 Nisan tarihlerinde Alanya’da yapılacak olan final grubunda 1. Lige çıkmak için mücadele edecek olan Salihli Belediyespor Bayan voleybol takımı Salihli’deki antrenmanlarını tamamladı.

\r\n


\r\nKocaeli’nde yaptıkları hataları final maçlarında yapmamaya çalışacaklarını belirten İlter, şunları kaydetti: “Salihli halkına 1. Lig heyecanını yaşatmak istiyoruz. Oyuncularım bunu başarabilecek güçteler. Salihli halkına Türkiye'nin ve Avrupa'nın önemli izlettirmek istiyoruz. 16 Nisan’da Alanya’dan birinci lige çıkmış bir takım olarak ilçeye döneceğimize inanıyorum” dedi. Salihli Belediyespor, 14 Nisan saat 18.00’de Karşıyaka-Salihli Belediyespor, 15 Nisan saat 16.00’da Salihli Belediyespor-Halkbank Gazi Üniversitesi, 16 Nisan saat 14.00’de Salihli Belediyespor-Çanakkale Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Oynanılan müsabakalar sonucunda grupta ilk ikiye kalan takımlar birinci lige yükselecek.