Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

’BU BENİM ESERİM’ PROJE YARIŞMASI

Haber 12.04.2013 17:55 Cuma
Muş’un Bulanık ilçesindeki Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu öğrencilerinin hazırladığı ‘Döne Kare’ projesi, Bu Benim Eserim Proje Yarışması Van Bölge Sergisi birinci oldu.
Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Matematik Öğretmeni Emine Ataç rehberliğinde öğrenciler Ferit Akkoyun ve Umut Akkoyun tarafından “Bu Benim Eserim” proje kapsamında hazırlanan “Dön Kare” projesi, Van’daki bölge sergisinde birinci olup Ankara’da sergilenmeye hak kazandı. Öğrencilerin elde ettiği başarılardan duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Sarıdağ, birinci olan öğrencileri makamında kabul ederek müzik çalar hediye ederek başarılardan dolayı emeği geçen okul müdürü ve öğretmenlere de teşekkür etti.
Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu öğrencileri Ferit Akkoyun ve Umut Akkoyun, “Dön Kare” adlı projeyle Van’da düzenlenen bölge sergisinde birincisi olduklarını belirterek, “Güzel bir duygu. Birinci olduğumuz zaman duygulandık. Ankara’da ilçemizi temsil edeceğimiz için mutluyuz. İnşallah birinci oluruz” dediler.