Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

BAFRA SİNOPLULAR DERNEĞİ’NİN EMNİYET ZİYARETİ

Haber 12.04.2013 19:17 Cuma
Türk Polis Emniyet Teşkilatı’nın 168. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Bafra Sinoplular Derneği Başkanı Sadettin Kutlu ve dernek üyeleri Bafra İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Yahşi'ye kutlama ziyaretinde bulundular.
Bafra İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Yahşi, “Bafra Sinoplular Derneği’nin Polis Haftası dolayısı ile emniyet teşkilatını ziyarette bulunmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.
Bafra Sinoplular Derneği Başkanı Sadettin Kutlu ise, “Polis teşkilatının kuruluşunun 168. yıl dönümü münasebetiyle ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan emniyet güçlerimizin ve ailelerinin bayramını kutluyorum” diye konuştu.
Bafra Sinoplular Derneği Başkanı Sadettin Kutlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Bafra Belediyesi Kültür Merkezi’nde Bafra Sinoplular Derneği tarafından sahnelenen oyunun yönetmenliğini yapan Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü polislerinden Murat Sağkan ve oyunda rol alan Polis Memuru Ali Özeren’e ayrıca teşekkür edilerek, polis bayramı kutladı.