Manisa Haberleri

BAHÇEKAPILI, İL BAŞKANI ARSLAN’I ZİYARET ETTİ

Haber 13.04.2013 09:23 Cumartesi
Çözüm Süreci Toplantısı için Bartın’a gelen AK Parti Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Ayşenur Bahçekapılı, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan’ı ziyaret etti.
Parti binası kapısında karşılan Bahçekapılı’ya Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç eşlik etti. Parti teşkilat başkanları ve üyelerle bir araya gelen Bahçekapılı burada bir süre sohbet etti.
Çözüm süreci toplantıları için Bartın’ı seçtiğini ifade eden Bahçekapılı, “Tanıtım Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı telefonla arayarak, nereyi istiyorsunuz dedi. Neresi var dedim. Karadeniz dedi. Bende batı olsun dedim. İsimleri sayınca ben hemen Bartın dedim. Diğer arkadaşlarda diğer şehirlere gidiyorlar. Bu hafta sonunu böyle değerlendireceğiz. Akil İnsanlarda çalışıyor. Çok iyi çalışıyorlar gerçekten çok iyi başladılar. Hep beraber bir birlik ve bütünlük içerisinde çalışıyoruz. Biz hakkında kapatılma davası açılan bir partiyiz. O süreçte dimdik ayakta durduk. Boynumuzu kimseye eğmedik. Bu süreçten de aynı şekilde geçeceğimize inanıyorum” dedi.