Manisa Haberleri

BİLGİEVİ ÖĞRENCİLERİ FATMA ŞAHİN İLE BULUŞTU

Haber 13.04.2013 10:22 Cumartesi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan Bilgievleri, sosyal ve kültürel geziler kapsamında Edirne’ye düzenledikleri gezide Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ile karşılaştılar.
Edirne, Bursa ve Çanakkale gezileriyle öğrencilerinin tarihe tanıklık etmelerini sağlayan Bilgievleri, öğrencilerinin kültürel anlamda gelişmesine katkıda bulunmaya devam ediyor. Serdar Bilgievi 3 görevli personel ile birlikte 41 veli ve öğrenciden oluşan grup ile Edirne’ye gezi düzenledi. Tarihi mekanları ziyaret esnasında 2. Beyazıt Külliyesinde, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ile karşılaşan kafile, Bakan Şahin ile sohbet etme fırsatı yakaladılar. Sohbet sırasında Bilgievi görevlileri Bakan Şahin’e Bilgievleri ve kültür gezileri hakkında bilgi verdi.
Bilgievi personelini, velilerini ve öğrencilerini düzenledikleri ve katılım sağladıkları kültür gezilerinden dolayı takdir eden Bakan Şahin, “Geleceğimiz olan çocuklar için düzenlenen bu tür etkinlikler beni her zaman memnun etmiştir. Yaptığınız çalışmalardan dolayı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” dedi. Gezi ekibiyle yakından ilgilenen Bakan Fatma Şahin, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.