Manisa Haberleri

BANK ASYA’DAN 50 BİN İŞADAMINA ÖZEL KART

Haber 13.04.2013 11:49 Cumartesi
Yeni ürün ve hizmetlerini müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda şekillendiren Bank Asya, 50 bini aşkın iş adamı üyesiyle Türkiye’nin en yaygın sivil toplum kuruluşu olan Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu’na (TUSKON) özel kredi kartı tasarladı.
TUSKON Kart ile TUSKON üyelerine yurt içi ve yurt dışında çok çeşitli avantajlar sunduklarını ifade eden Bank Asya Genel Müdürü Ahmet Beyaz "Sadece TUSKON'a üye iş adamlarına yönelik olarak tasarladığımız TUSKON Kart'ta, ihtiyacı tam olarak karşılayarak sahiplerinin yanından ayırmayacağı bir kart sunmayı hedefledik. Bu sebeple TUSKON Kart ile sunduğumuz avantajları, üyelerin alışveriş ve kredi kartı kullanım alışkanlıklarını dikkate alarak belirledik. TUSKON Kart'ı yaşayan bir kart olarak tasarladık. Kartımızla ayrıca, üyeler arasında bir sinerji yaratmayı da hedefliyoruz" dedi.
TUSKON üyelerinin hiçbir üyelik bedeli veya yıllık ücret ödemeden sahip olabilecekleri TUSKON Kart, yurt dışı alışverişlerinde tutar sınırı olmaksızın 3 taksit imkanı sağlayacak. VIP Müşteri Hattı sayesinde kart sahipleri Bank Asya'daki tüm ürünler için daha hızlı hizmet alabilecek.
Ayrıcalıklı 'Asistans' hizmetleri ile TUSKON Kart, yurt dışı avantajlarının yanında VIP Müşteri Hizmetleri, Araç Muayene Hizmeti, VIP Transfer, Shuttle Servisi, Konut Asistan paketleri, anlaşmalı kargo firması ile kargo gönderimi, e-ticaret sitesi kurulum hizmeti gibi yüzlerce avantaj sağlayacak.