Manisa Haberleri

PUPA, YENİ APPLE YETKİLİ SATIŞ NOKTASINI FORUM KAYSERİ’DE AÇTI

Haber 13.04.2013 14:21 Cumartesi
Pupa'nın yeni Apple Yetkili Satış Noktası, Forum Kayseri'de açıldı. Mağazada açılışa özel birçok cazip teklif ve promosyon müşterilere sunuldu.
Kayseri'deki yeni APR olan Pupa Forum Kayseri AVM'de bilgili uzmanlar, ziyaretçilere tüm Apple ürünleri hakkında yardımcı olacak. Apple; göz kamaştıran yeni Retina görüntüsü ve Apple'ın yeni A5X chip'ını barındıran Yeni iPad, tüm zamanların en etkileyici iPhone'u olan iPhone 4S ve yine Retina görüntü özelliği, her tür bellek deposu, dört çekirdekli işlemciler ve ince, hafif bir dizayna sahip yeni 15-inch MacBook Pro Retina dahil olmak üzere tüm Apple ürün gamını tüketiciyle buluşturuyor.
Mağazanın aktif katılım ve deneyimi teşvik eden atmosferi, ziyaretçilerin ürünlerle detaylı bir deneyim yaşayabilmesini sağlayacak. Aynı zamanda Apple ürünleri hakkında yüksek donanıma sahip mağaza personeli, tüketici ve profesyonel müşterilere cazip öneriler sunacak.
Ayrıca, APR'da ürünler hakkında mağaza içi tanıtımlar ve gösteriler yapılarak, tüketiciye özel eğitim imkanı sunulması planlanıyor.