Manisa Haberleri

DEVLET HASTANESİ’NE YENİ YOL

Haber 13.04.2013 14:39 Cumartesi
Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçe Belediyesi tarafından hastane yolu çalışması başlatıldı.Cezaevi caddesinden başlayan yolun önümüzdeki hafta trafiğe açılması bekleniyor.
Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü İlçenin güneyine yapılan yeni Devlet Hastanesi'ne giden vatandaşların yol sıkıntısını gidermek için çalışmasını sürdürüyor.
Viranşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Burun, yol çalışmalarını yerinde inceledikten sonra yaptığı açıklamada, halkın hizmetinde olduklarını, bu amaçla çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. Burun, “Halkımız Devlet Hastanesi'ne varmak için epey uzun bir yol gidiyordu. Bir de yol üzerinde karayollarının kavşak yapmaması nedeni ile epey sıkıntı çekiyorlardı. Hastaneden dönüş yerlerinde ise ışık bulunmaması nedeni ile tehlikeli bir durum vardı. Biz de bu durumu çözmek ve halkımızın hastaneden daha iyi faydalanmasını sağlamak amacı ile yeni bir yol yaptık. Yolumuz 2 km’den daha uzun ve 15 metre genişliğinde bir yoldur. Bu hafta sonu ekiplerimiz çalışmaya devam ediyor. en geç önümüzdeki hafta içinde yolu trafiğe açarak halkımızın hastaneye daha rahat gitmelerini sağlayacağız” diye konuştu.