Manisa Haberleri

GÜRSU PROTOKOLÜNDEN ENGELLİ VE YATALAK ŞAHISLARA ZİYARET

Haber 13.04.2013 15:02 Cumartesi
Gürsu Kaymakamlığı ve belediyenin iş birliğiyle yürütülen çalışmalar kapsamında protokol, ilçede bulunan ağır engelli ve yatalak vatandaşların evlerini ziyaret etti.
Gürsu Kaymakamı Hamdi Bilge Aktaş, İlçe Jandarma Komutanı Selami Gültekin, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Yücel Boy, Gürsu Belediye Başkanı Orhan Özcü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Öztürk ve diğer ilgili yöneticiler ilçede bulunan ağır engelli ve yatalak vatandaşları evlerinde ziyaret etti. Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Gürsu protokolü bu problemlere çözüm üretiyor.
Vatandaşların ziyaretlerden memnun kaldığını dile getiren Gürsu Kaymakamı Hamdi Bilge Aktaş, kendilerinin de vatandaşların problemlerine çözümler üretmekten mutlu olduklarını ifade etti.
İlçe genelinde yürütülen çalışmayla, engelli, yatalak vatandaşların ve ailelerinin sıkıntılarına daha etkin çözümler üretilebilmekte olduğunu vurgulayan Gürsu Belediye Başkanı Orhan Özcü, “Ziyaretlerimizin onlara manevi anlamda destek olduğunu görmekte bizleri mutlu ediyor“ dedi.
Ziyarete katılan protokol üyeleri, daha sonra ilçede hizmet veren Rehabilitasyon Merkezi’nde de incelemelerde bulundu.