Manisa Haberleri

ŞANLIURFASPOR, BOLUSPOR MAÇI HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

Haber 13.04.2013 15:01 Cumartesi
Şanlıurfaspor, PTT 1. Lig'in 30. haftasında deplasmanda oynayacağı Boluspor maçının hazırlıklarını
tamamladı.
Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Bucak, Boluspor maçını da kazanarak galibiyet serisi yakalamak istediklerini söyledi. Sarı-Yeşilliler, zorlu maçın hazırlıklarını Bolu’nun Karacasu Beldesi’nde bulunan Termal Otel’in çim sahasında yaptığı tek antrenmanla tamamladı.
Teknik Direktör Raşit Çetiner yönetiminde yapılan antrenmanda futbolcular ısınma hareketlerinin ardından dar alanda pas çalışması yaptı. Antrenmanı Şanlıurfaspor Futbol Şube Sorumlusu Maruf Güneş, Proje Geliştirme Sorumlusu Vedat Bucak ve Kulüp Müdürü Yılmaz Mızrak izledi.
Şanlıurfaspor kafilesine başkanlık yapan Proje Geliştirme Sorumlusu Vedat Bucak, Boluspor maçından 3 puan alarak galibiyet serisini yakalamak istediklerini belirterek, "Boluspor maçının hazırlıklarını tamamladık. Takımımız Boluspor maçına çok iyi hazırlandı. Bu zorlu karşılaşmadan da 3 puanla ayrılmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.
Bucak, Şanlıurfaspor’un bulunduğu yeri hak etmediğini vurgulayarak, bundan sonraki maçlardan en iyi sonucu alarak hedeflerine ulaşmak istediklerini kaydetti.