Manisa Haberleri

AKINCILAR BELEDİYE BAŞKANI ÇETİNKAYA’DAN KILINÇ’A ZİYARET

Haber 13.04.2013 15:06 Cumartesi
Adıyaman’ın Kahta İlçesine bağlı Akıncılar Belde Belediye Başkanı İsmet Çetinkaya, Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Şube Müdürü olarak atanan Kahta eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadun Kılınç’ı ziyaret etti.
Malatya’ya giden Akıncılar Belde Belediye Başkanı İsmet Çetinkaya, Sadun Kılınç’a yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu. Sadun Kılınç’ın Kahta’ya, özellikle Akıncılar Beldesine büyük eğitim hizmeti sunduğunu ifade eden Çetinkaya, “Sadun Kılınç bizim beldemize ok güzel hizmetler yaptı. Eğitim alanında yaşanan sorunları çözmek için daima birlikte çalıştık. Kahta’dan ayrılması tabi üzücü ama Malatya’nın da onun gibi birine ihtiyacı var. İnşallah Kahta’daki başarısını burada da gösterir. Yeni görevinde ve görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.
Sadun Kılınç ise konuşmasında, “Bizim için eğitimin olduğu her yer görev sahasıdır. Ayrım yapmıyoruz ama Kahta’da güzel günlerimiz geçti. Bu güzel günlerin büyük bölümü koşuşturma içinde geçti. Akıncılar Beldesi'nin eğitimine her yere olduğu gibi ilgi gösterdik. Bir çok problemi çözdük. Şu anda buradayız. Bundan sonra Malatya için çalışacağız. Bize nerede görev verilirse yapacağız. Sayın İsmet Çetinkaya’ya ziyareti ve iltifatları için çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.