Manisa Haberleri

GEBZE’NİN EN ÖZEL ÇOCUKLARI DOYASIYA EĞLENDİ

Haber 13.04.2013 15:38 Cumartesi
Gebze’nin en özel çocukları Eskihisar sahilinde düzenlenen etkinlikte doyasıya eğlendi.
AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı ev sahipliğinde Eskihisar Sakızağacı’nda düzenlenen etkinliğe AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AK Parti İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Aydın, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Samet Coşkun, il ve ilçe yöneticileri, çocuklar ve aileleri katıldı. Eşsiz Eskihisar deniz manzarası eşliğinde aileleriyle birlikte kahvaltı yapan çocuklar ardından kendileri için özel olarak hazırlanan müzik gösterisi eşliğinde doyasıya eğlendi. Çocuklar ve aileleriyle tek tek ilgilenen protokol üyeleri tekne gezisine de katıldı. Gebze ve Darıca sahili boyunca süren tekne gezisinde çocukların neşesine ortak olan protokol üyeleri bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
Tekne gezisinde kısa bir selamlama konuşması yapan İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, etkinliği down sendromuna ilişkin farkındalık yaratmak adına düzenlediklerini söyledi. Kaflı’nın ardından söz alan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Kentimizin güler yüzlü ve en özel evlatlarıyla bir arada bulunmaktan duyduğum memnuniyeti dile getirmek isterim. Çocuklarımız ve siz kıymetli ailelerini buluşturacak, kaynaştıracak yeni yeni programlar düzenleyerek birlikte zaman geçireceğiz. İyi eğlenceler dilerim” dedi.
Başkan Köşker’in ardından söz alan AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek ise iyi eğlenceler dilediği kısa konuşmasının ardından mikrofonu çocuklara bıraktı. Çalan müzik eşliğinde dans ederek eğlenen çocukların katıldığı etkinlik tekne gezisinin ardından sona erdi.