Manisa Haberleri

ORDUSPOR, CUPER İLE YOLLARI AYIRDI

Haber 13.04.2013 22:36 Cumartesi
Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Orduspor’da teknik direktör Hector Cuper ile yollar ayrıldı.
Trabzonspor sonrasında Orduspor yönetimi, teknik direktör Hector Cuper ile yapılan görüşme sonucunda karşılıklı olarak yolları ayırma kararı aldı.Orduspor’da, Hector Cuper ile yolların ayrılmasıyla, teknik direktörlük görevine bir dönem Galatasaray’da yardımcı antrenörlük yapmış, Ordulu olan Cevat Güler getirildi.
‘GÜLER, PAZARTESİ GÜNÜ EKİBİYLE ORDU’DA’
Orduspor resmi internet sitesinde yapılan açıklamaya göre Orduspor’un yeni teknik direktörü Cevat Güler’in Pazartesi günü 6 kişilik ekibiyle birlikte takımın başına geleceği ve Kasımpaşaspor hazırlıklarına başlayacağı bildirildi. Yine aynı gün saat 13.00’da Hector Cuper’de, takım ile vedalaşarak, Ordu’dan ayrılacak.
Orduspor Kulübü’nden yapılan açıklamada, Hector Cuper’e teşekkür edilirken,“Orduspor'un ligde kalacağından şüphemizin olmaması ile birlikte taraftarımızın da desteği ile Süper Lig’den kopmayacağız.Fenerbahçe karşılaşması sonrasında verilen seyircisiz oynama cezasının kaldırılması için Orduspor Kulübü olarak gerekli başvurular gerçekleşmiştir. Cezanın kaldırılacağı ve Kasımpaşaspor karşısında taraftarımızın desteği ile kazanacağımıza inancımız tamdır. Orduspor, taraftarı ile var olan ve bugünlere birlik ve beraberlik ile gelen bir kulüp olduğunu bilmektedir. Son 5 haftamızda da birlik ve beraberliğimizi bozmadan hep birlikte Süper ligden kopmamak için mücadelemizi sürdürelim. 5 haftanın sonunda ise Süper ligde kalmanın mutluluğu hep birlikte yaşayalım” ifadeleri yer aldı.