Manisa Haberleri

MİLLİ EĞİTİM BAKANI NABİ AVCI: ’ ÖĞRETMENLERİMİZ BENİM EN İYİ ARKADAŞIMDIR.’

Haber 14.04.2013 01:22 Pazar
Eskişehir’e bazı açılış ve ziyaretleri gerçekleştirmek için gelen Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı çocuklara özel ilgi gösterirken, “Öğretmenlerinize, Milli Eğitim Bakanı benim iyi arkadaşımdır, size selamı var diye söyleyin” dedi.
Eskişehir’e bazı açılış ve ziyaretleri gerçekleştirmek için gelen Bakan Nabi Avcı çocuklarla yakından ilgilendi. İnönü ilçesine bağlı Oklubalı köyüne gelen Avcı burada kendisini bekleyen çocuklarla tek tek ilgilenerek öğretmenlerinin adını sordu. Çocuklarla bir süre sohbet eden Bakan Avcı, “Öğretmeninize selam söyleyin. Kendisine ben Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcının iyi arkadaşıyım. Dün akşam Milli Eğitim Bakanı ile görüştük, size selamı var” söyleyin ifadelerini kullandı.
Gün boyu gerçekleştirdikleri ziyaretlerde çocuklarla bire bir ilgilenen Bakan Avcı, çocukların sevgisini de kazandı. Bakan Avcı’nın Emek Mahallesi’nde açılışına katıldığı Odunpazarı Belediyesi tarafından açılan Emek Okuma Okulu’nun açılışından halk oyunu gösterisi yapan kız çocuklarını ise öperek tebrik etti.