Manisa Haberleri

MİLLETVEKİLLERİ,YAŞ SEBZE VE MEYVE HALİ İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Haber 14.04.2013 10:26 Pazar
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri, Nevşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Yaş Sebze ve Meyve Hali’nin inşaatında incelemelerde bulundular. Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Yaş Sebze ve Meyve Hali’nde sürdürülen inşaat çalışmalarına ilişkin olarak AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan ve Ebubekir Gizligider’e bilgiler aktardı.
Nevşehir’de alanında ciddi bir sorunun da çözümüne köklü bir çözüm oluşturacak Yaş Sebze ve Meyve Hali’nin hizmete kazandırılmasına yönelik çalışmalar hızla devam ediyor.
Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir- Aksaray yolu üzerinde Yaş Sebze ve Meyve Hali’nde gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin olarak AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan ve Ebubekir Gizligider’e bilgiler verdi.
Tarımsal alanda üretim yapan üreticiler başta olmak üzere, tarım ürünlerinin pazarlaması yönünde ticari faaliyet gösteren tüccarlarında ciddi bir sorununa köklü çözüm oluşturacak Nevşehir Yaş Sebze ve Meyve Hali’nin Ekim ayında hizmete kazandırılması amaçlanıyor.