Manisa Haberleri

AK PARTİ OSMANGAZİ’DEN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ GÖKHAN TUNA’YA ZİYARET

Haber 14.04.2013 15:28 Pazar
Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 168. yıl dönümü sebebiyle Osmangazi İlçe Emniyet Müdürü’nü ziyaret eden AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Cihat Çini ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Osmangazi İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Tuna nezdinde Osmangazi’de görev yapan emniyet mensuplarının polis haftasını kutladı.
800 bin nüfusuyla Türkiye’nin pek çok şehrinden büyük Osmangazi ilçesinde asayişi ve huzuru sağlanmasının kolay olmadığının altını çizen AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Cihat Çini, Osmangazi’nin asayişine ve huzuruna katkı koyan ilçedeki tüm emniyet teşkilatlarına ve mensuplarına teşekkürlerini iletti. Osmangazi İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Tuna’nın çalışmalarından son derece memnun olduklarını belirten Başkan Cihat Çini, “İlçe emniyet müdürümüz Osmangazi’de huzur ve güvenliğin sağlanmasın da önemli bir görevin başında yer almaktadır. Çoğu şehirden büyük bir ilçemiz olan Osmangazi’de huzur ve asayişi sağlamak elbette kolay değil. Bu noktada ilçemizde gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı başta İlçe Emniyet Müdür’ümüz Gökhan Tuna olmak üzere ilçemizde ve Bursamız’da görev yapan tüm emniyet çalışanlarının polis haftasını kutluyorum. Osmangazi’nin asayişini sağlamak için yapılacak projelerde Osmangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gereken desteği vermeye her zaman hazırız” dedi.
TUNA: “GÜVENLİK ÖZGÜRLÜKTÜR”
Osmangazi İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Tuna, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı’nın Türk Polis Teşkilatı’nın 168. Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası’nı unutmayarak kendilerine gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Cihat Çini ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne teşekkürlerini iletti. Güvenliğin özgürlük olduğuna dikkat çeken Osmangazi İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Tuna, “Bulunduğunuz ortamda güvenli değilseniz kendinizi huzurlu hissetmediğiniz gibi özgür de değilsinizdir. Çünkü özgürlük, güvenliğin olduğu ortamda vardır. Bursa bu konuda Türkiye’nin pek çok büyük şehirlerinden şanslı bir şehirdir. Emniyet mensupları olarak ilçemiz kanalıyla şehrimizin güvenliğini ve huzurunu sağlamak adına elimizden gelen çabayı gösterdiğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bizler bu çabayı gösterirken yerel yönetimlerin bizlere vereceği destek de çok önemlidir” şeklinde konuştu.