Manisa Haberleri

GRUP YORUM’UN 3. BAĞIMSIZ TÜRKİYE KONSERİ BAKIRKÖY’DE DÜZENLENİYOR

Haber 14.04.2013 17:19 Pazar
Terör örgütü DHKP-C operasyonları ile adı sıkça gündeme gelen Grup Yorum'un 3. Bağımsız Türkiye konseri Bakırköy Halk Pazarı'nda gerçekleşti. Konsere katılan binlerce kişi, Grup Yorum'un ve katılan diğer sanatçıların türküleriyle çoştu. Konser alanındaki mobese kamerasının katılımcılar tarafından kırmızı bir örtü ile kapatılması dikkat çekti.
Terör örgütü DHKP-C operasyonları ile adı sıkça gündeme gelen Grup Yorum’un 3.Bağımsız Türkiye konseri Bakırköy Halk Pazarı'nda “Bağımsız Türkiye” çağrısıyla binlerce kişiyi bir araya getirdi. Saat 15:00’de başlayan konserde Grup Yorum'un yanı sıra Dolunay Soysert, Derya Alabora, Mehmet Aksoy, Bülent Emrah Parlak, Işıl Özgentürk, Hüseyin Turan, Ayla Yılmaz, Efkan Şeşen, Barış Atay, Eşber Yağmurdereli, Yaşar Kurt, Derya Petek, Cahit Berkay, Nejat Yavaşoğulları, Niyazi Koyuncu, Gizem Soysaldı, Hüseyin Karabey, İsmail Hakkı Demircioğlu, gibi isimler de sahne aldı. Konserde Grup Yorum'a 18 kişilik senfoni orkestrası da eşlik etti. Katılımcılar, Grup Yorum'un türküleri ile coştu.
Öte yandan konser alanının güvenliğinin özel bir şirket tarafından sağlandığı görüldü. Konser alanı çevresinde polis olmadığı görülürken, mobese kamerasının katılımcılar tarafından kırmızı bir örtü ile kapatılması dikkat çekti.