Manisa Haberleri

MİLLETVEKİLİ DEMİR, TEKKEKÖY’DE

Haber 14.04.2013 19:34 Pazar
AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, halkın hiç bir zaman yanılmayacağını, siyasetçi denildiği zaman samimi ve dürüst olması gerektiğini söyledi.
Samsun’un Tekkeköy ilçesine bir dizi ziyaretlerde ve incelemelerde bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi.
Siyasetçi denildiği zaman samimi ve dürüst olması gerektiğini, aksi takdirde yetki verilen kişinin çoğunluğu temsil etmesi nedeniyle vereceği zararın büyük olacağına dikkat çeken Mustafa Demir, "Bir kişinin günlük yaşamındaki samimiyetsizliği, dürüst faaliyetlerde bulunmamasının kendi hayatına zararları olur. Ama bu kişi yetki almış ve halkı temsil ediyorsa vereceği zararlar düşünülemez. Bu nedenle yetki verilecek kişi ve siyasetçiler çok iyi seçilmeli. Geçerli özellikleri taşımıyorsa siyasete dahil edilmemeli. Günümüzde AK Parti ile samimi ve dürüst kadrolar görevlerinin başındadır. Halkımız hiç bir zaman yanılmaz. Yanılmadığını gösterdi. Yetki verdiği siyasetçiler, hizmet için büyük çaba gösteriyor. Türkiye büyük hedeflerini gerçekleştirmede önemli adımlar attı ve gücünü ortaya koydu” dedi.
Tekkeköy ilçesinin yatırım konusunda hükümetin önem verdiği ilçelerin arasında olduğunu ifade eden Demir, 7 bin 500 kişilik kapalı spor salonu, uluslararası fuar ve kongre merkezi, Stadyum Samsun gibi projelerin ilçe sınırlarında hayata geçirildiğini hatırlattı.