Manisa Haberleri

BAŞKAN BURMA, KADINLARI MİSAFİR ETTİ

Haber 14.04.2013 19:42 Pazar
Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, ilçe mahallelerinde bulunan kadınları misafir ederek, Çakırlar Orman Korosu’nu gezdirdi.
Samsun’un Atakum İlçesi’ne Cumhuriyet ve İstiklal Mahallesi’nde ikemegah eden bayanlara Çakırlar Orman Korusu’nu gezdiren Başkan Burma, “Atakum’u, geleceğinizi sahiplenin” dedi.
Mahalle sakini kadınlara düzenlenen gezi’de öğütlerde bulunan Başkan Burma, “Buranın çehresini değiştirdik. Yazı ayrı kışı ayrı güzel bambaşka bir yer oldu. Bundan gurur duyuyorum. İlçemiz hızla gelişiyor, değişiyor. Biz elde ettiğimiz yüz liranın 70 lirasını yatırıma harcıyoruz. Atakum’u, Türkiye’de bir numaralı ilçe yapmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki aylarda pek çok tesisi hizmetinize sunacağız. Yenilerinin de temelini atacağız.15 yıldır belediye başkanlığı yapıyorum. Hiç haram işinde olmadım, bu yüzden başım dik, alnım ak şekilde halkın içinde dolaşabiliyorum. Kent vizyonu için iki tane meydan projesi geliştirdik. Bunu sizin yani Atakumluların onayladığını ve hayata geçirilmesini istediğinizi biliyorum. Size rağmen bir şeyler yapılmasına izin vermeyin. İstediğiniz şeyler konusunda sahiplenme duygunuzu daha çok gösterin, emek ve gayret sarf edin” diye konuştu.