Manisa Haberleri

BAŞKAN YAMAN’DAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Haber 15.04.2013 10:56 Pazartesi
Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Türk Polis Teşkilatının 168. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Dilovası Emniyet Müdürlüğüne kutlama ziyaretinde bulundu.
Emniyet Müdürü Yüksel Aktoprak, makamında karşıladığı Belediye Başkanı Cemil Yaman ve birim müdürlerini daha sonra havanın güzel olmasıyla birlikte emniyet binasının arkasındaki bahçede çeşitli ikramlarda bulunarak ağırladı.
Dilovası’nda görev yapan kamu kuruluş yönetici ve görevlilerinin diğer ilçelere göre çok şanlı olduğunu söyleyen Başkan Yaman, “Dilovası, adeta Anadolu’daki bir kasaba gibi, müreffeh bir ortamımız var. Burada kamu hizmeti yapanlara, ilçe sakinlerimiz, o sıcaklıklarını, samimi duygularını, saygı ve sevgilerini hissettiriyorlar. Bizler de ilçemizdeki kurum ve kuruluşların her türlü ihtiyaçlarını imkânlarımız ölçüsünde gideriyoruz. Sizleri de böyle huzurlu ve güler yüzlü olarak görevinizin başında görmek bizleri mutlu etmektedir” dedi.
Dilovası Emniyet Müdürü Yüksel Aktoprak’da belediye Başkanı Cemil Yaman ve birim müdürlerini bu mutlu günlerinde ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Dilovası’nda görev yapmaktan mutluyuz. Türk Polis Teşkilatı 168 yıldır, halkımızın huzur refah ve emniyetini sağlamada hep görev başındadır. Sizleri bu mutlu günümüzde yanımızda görmekten dolayı çok mutluyuz” dedi.