Manisa Haberleri

BAŞKAN OKAY, 2012 FAALİYET RAPORUNU DEĞERLENDİRDİ

Haber 15.04.2013 11:26 Pazartesi

Salihli Belediye Başkanı Mustafa Uğur Okay, belediye meclisine sunulan 2012 yılı faaliyet raporu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

\r\n


\r\nSalihli Belediyesi Encümen Salonu'nda gerçekleştirilen basın toplantısına Belediye Başkanı Okay, Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Sungur, Altan Serpil ile daire müdürleri katıldı.
\r\nOkay, Salihli Belediyesi olarak hizmet kalitesi ile önde gelen, kurumsal kimliği güçlü, çağdaş, etkili, modern ve demokratik bir yönetim anlayışı ile bölgesinde model bir belediye olmak istediklerini belirtti.

\r\n


\r\nOkay, şunları kaydetti: “Salihli Belediyesi, 2012 yılında da çalışmalarını, sınırlı kaynaklarını etkin ve verimli kullanarak, hesap verebilirlik ilkesinden ödün vermeden, stratejik plan bütünlüğü içerisinde, yasaların kendisine verdiği görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmıştır. Tüm çalışanları ile Salihli Belediyesi; dürüst, eşitlikçi, katılımcı, saydam, şeffaf yönetim ve çevreye duyarlı görev anlayışı ile stratejik planda belirtilen hedefler doğrultusunda etkin hizmetler vermeye devam edecektir” dedi.