Manisa Haberleri

SAĞLIK KOLEJİ`NDEN SAĞLIK HAFTASI KONFERANSI

Haber 15.04.2013 11:56 Pazartesi
Çorlu`da eğitim-öğretim veren kurumlar arasında yer alan Özel Çorlu Sağlık Koleji Sağlık Haftası nedeniyle bir dizi etkinlik gerçekleştirdi. Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliklerde Çorlu Devlet Hastanesi Hastane Yöneticisi Dr. Cengiz Kalkan da sunum yaptı.
Özel Çorlu Sağlık Koleji konferans salonunda düzenlenen etkinlikle ilgili olarak bilgiler veren Kolej Müdürü Mahmut Selvi: “Sağlık haftası nedeniyle öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından hazırlanan bir dizi etkinlik gerçekleştiriyoruz. Öğrencilerimiz haftanın önemine dair konuşmalar ve sunumla gerçekleştiriyor. Bugünün öğrencileri yarının sağlık personeli olacaklar ve vatandaşlara sağlık alanında hizmet verecekler. Bu nedenle Sağlık Haftası etkinliklerine öğrencilerimiz açısından da büyük önem veriyoruz” dedi.
Özel Çorlu Sağlık Koleji tarafından sağlık haftası etkinlikleri kapsamında Çorlu Devlet Hastanesi yöneticisi Dr. Cengiz Kalkan da bir sunum gerçekleştirdi. Sunumunu zaman zaman öğrencilerin arasından gerçekleştiren Kalkan, öğrencilerle soru - cevap şeklinde bir süre sohbet etti.
Konferansın ardından Özel Sağlık Koleji Müdürü Mahmut Selvi, Çorlu Devlet Hastanesi Yöneticisi DR. Cengiz Kalkan`a günün anısına plaket takdim etti.