Manisa Haberleri

FİLENİN YABANCILARI BÜYÜKŞEHİR’DE KALDI

Haber 15.04.2013 12:35 Pazartesi
Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Bayan Voleybol Takımı’nın yabancı oyuncuları Mia Jerkov ve Ana Tiemi Takagui, tekrar sözleşme imzalayarak Bursa’da kaldı.
Geçtiğimiz yıl ikinci ligde sergilediği başarılı performansın ardından bu yıl Acıbadem Bayanlar Voleybol birinci liginde başarılı bir sezon geçiren ve Avrupa Bayanlar CEV Kupası’nda Türkiye’yi temsil edecek olan iki takımdan biri olan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü A Bayan Voleybol Takımı, iç transferde imzaları atmaya başladı. Voleybol Takımı’nın yabancı oyuncuları Mia Jerkov ve Ana Tiemi Takagui ile anlaşmaya varan Büyükşehir Belediyespor Kulübü, başarılı iki oyuncu ile yeniden sözleşme imzaladı. Tenis Kafe’de düzenlenen ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık ve Voleybol Şube Sorumlusu Taha Aydın’ın da katıldığı törende Mia Jerkov ve Ana Tiemi Takagui bir yıllık sözleşmeye imza attı.
Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligindeki diğer kulüplerin de transfer listesinde olan Mia Jerkov ve Ana Tiemi Takagui, Bursa’yı çok sevdiklerini, Büyükşehir Belediyespor forması ile Avrupa’da ve ligde önemli başarılara imza atmak istediklerini söyledi.
Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık da hem ligde hem Avrupa’da başarılı sonuçlar almak istediklerini belirterek verdiği destekler nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye teşekkür etti.
İyi bir ekip kurmak istediklerini diye getiren Voleybol Şube Sorumlusu Taha Aydın ise, atılan imzaların takım için hayırlı olmasını diledi.
Voleybol Baş Antrenörü Emin İmen de “Böyle iki değerli oyuncuyu takımıza kazandırdıkları için yönetim kadrosuna teşekkür ediyorum” dedi.