Manisa Haberleri

KARABÜK BAŞKENTE ÇIKARMA YAPACAK

Haber 15.04.2013 12:29 Pazartesi
25-29 Nisan günlerinde Ankara'da düzenlenecek Karabük Günleri için hazırlıklar sürüyor.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, çalışmalarla ilgili olarak düzenleme Komitesi'nden bilgi aldı. Şahin, Karabük Günleri'nin zengin faaliyet programıyla Ankara’da dikkat
çekeceğini belirterek, organizasyonun tanıtım çalışmalarına ağırlık verilmesini istedi.
Karabüklüler Vakfı ile Karabük Valiliği’nin öncülüğünde Ankara’da ilk kez düzenlenen Karabük Günleri için yoğun bir çalışma yürütülüyor.
Ankara’da bulunan Karabüklüler Vakfı merkezinde düzenleme komitesi ile toplantı yapan Şahin, organizasyonun Karabüklülere yakışır bir şekilde gerçekleştirileceğine olan inancını dile getirerek, “Karabük'ün her açıdan önemli zenginliklere sahip olduğunu ve tüm değerleri ile Başkentte yer alacak. Karabük Günleri Başkentteki hemşerilerimizi de bir araya getirecek ve Karabük’le yeni bir işbirliği ve dayanışma köprüsü kurulacak” dedi.
Düzenleme Komitesi Başkanı Nizamettin Yücel de, çalışmalar hakkında Şahin'e bilgi vererek, “Hemşerilerimizin verdiği büyük destek ile Karabük'ün için önemli bir tanıtım projesini hayata geçireceğiz. Düzenleme Komitesi olarak Ankara'da yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Karabüklü hemşerilerimiz projeye sahip çıkmıştır. Her kesimden büyük destek görüyoruz. Organizasyon burada ses getirecek ve uzun süre Ankara Karabük günlerini konuşacak” dedi.