Manisa Haberleri

ZONGULDAK’TA TURİZM HAFTASI KUTLANDI

Haber 15.04.2013 13:17 Pazartesi
Turizm Haftası dolayısıyla İl Kültür ve Turizm Müdürü Zekai Kasap, Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etti.
Zonguldak İl Kültür ve Turizm Müdürü Zekai Kasap, Müdür Yardımcıları, Belediye Kültür Merkezi Müdürü Abdullah Bakır ile birlikte Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Müdür Zekai Kasap, “Turizm Haftası ile ilgili bu gün törenimiz var. Ardından Belediye Başkanını ziyaret edeceğiz. Açılışımız var. Turizm Haftası dolayısıyla da sizleri ziyaret etmek istedik” diye konuştu.
Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Vali Erol Ayyıldız, “Arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz. Nisan ayının ortası Turizm Haftası olarak kutlanılıyor. Turizm Haftası inşallah turizmden gelirini almamış Zonguldak, bundan sonra üzerine düşen payı alır. Bunlar da buna vesile olur diye düşünüyorum. Turizme alt yapı olabilecek ve turizme vesile olabilecek her şeye sahibiz. İnşallah bu haftalar ve çeşitli vesileler sebebiyle Zonguldak turizmde üzerine düşen payı alır diye düşünüyoruz. Turizm Haftası’nı tebrik ediyorum” dedi.