Manisa Haberleri

SGK’NIN TURNUVASINDA HEYECAN BAŞLIYOR

Haber 15.04.2013 14:25 Pazartesi
Yalova Sosyal Güvenlik İl Kurumu tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenecek SGK Futbol Turnuvasında heyecan başlıyor. Daha önce Yalova Sosyal Güvenlik İl Binasında gerçekleştirilen kura çekimi ile fikstür belirlenmişti.
Sosyal Güvenli Haftasının (13-19 Mayıs) hazırlıklarına başlayan Yalova Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nün geleneksel hale getirdiği ve bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Kamu Kurumları Arası Futbol Turnuvasında grup müsabakaları 16 Nisan Salı günü start alıyor.
Bu yıl turnuvaya katılacak olan Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Yalova Üniversitesi, Yalova Adliyesi, Yalova İl Müftülüğü, Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü, İl Afet Acil Durum Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğünden yetkililerin katıldığı kura çekiminde A ve B gruplarında oynayacak takımlar geçtiğimiz günlerde belirlenmişti.
16 Nisanda Yalova Amatör Suni Çim sahada başlayacak turnuvanın ilk santrasını ise Yalova Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ali Gencer yapacak. Turnuvanın açılış maçı , İl Afet Acil Durum Müdürlüğü ile Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Eruslu’nun da yer alması beklenen Yalova Üniversitesi arasında oynanacak. Günün ikinci karşılaşmasında ise Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile Atatürk Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü takımı karşı karşıya gelecek. Geçen yıl ki turnuvayı Yalova Üniversitesi şampiyon olarak tamamlamıştı.