Manisa Haberleri

İZMİRGAZ’DAN HEDİYE DOĞALGAZ

Haber 15.04.2013 15:35 Pazartesi
İzmirgaz, 2013 yılının ilk kampanyasından faydalanan herkese doğalgaz hediye ediyor.
İzmirgaz, doğalgaza geçmek isteyenlere çok özel bir kampanya sunuyor. Kampanya süresince doğalgaza geçen herkese 80 metre küpten başlamak üzere çeşitli oranlarda bedava doğalgaz veriliyor. 2005 yılından bu yana doğalgazı yaygınlaştıran İzmirgaz, yeni kampanyası ile maddi nedenlerden dolayı doğalgaza geçemeyen tüketicilere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.
12 AYDAN 36 AYA KADAR DÖNÜŞÜM SEÇENEKLERİ
‘Doğalgaz Bizden’ sloganı ile başlatılan kampanya 15 Eylül’e kadar sürecek. Tüketici kredilerinde marka olan Krediver ve kampanyaya dahil olan İzmirgaz Yetkili İç Tesisat firmaları aracılığı gerçekleştirilen kampanyada, doğalgaz dönüşümünü yaptırmak isteyenlere 12 aydan 36 kadar çeşitli taksit seçenekleri sunuluyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen İzmirliler, İzmirgaz ya da kampanyaya dahil olan yetkili iç tesisat firmalarına baş vurabilecekler.
“405 BİN ABONEYE ULAŞTIK”
Doğalgazın İzmirlilerin tercih ettiği bir enerji türü olduğunu belirten İzmirgaz Genel Müdürü H. Burçin Yandımata, “405 bin aboneye ulaştık ve sayımız hızla yükseliyor. Ancak doğalgazı kapısına kadar götürdüğümüz halde doğalgaza geçmek isteyip de geçemeyen, nedenini sorduğumuzda maddi zorlukları gerekçe olarak gösteren çok sayıda vatandaşımız var. Bizde tüketicilerimizin talepleri doğrultusunda her bütçeye uygun olacak şekilde alternatifi bol, üstelikte kampanyadan faydalanan herkese doğalgaz hediye edeceğimiz bir kampanya planladık. Şartlarımızı oldukça zorlayarak oluşturduğumuz bu kampanya, vatandaşlarımızın kolayca doğalgaza geçmesine fırsat tanıyacaktır. Doğalgaza en uygun şartlarda geçmek isteyen herkesi bu kampanyadan faydalanmaya çağırıyorum” dedi.