Manisa Haberleri

ÖZBEK, MAHALLE MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Haber 15.04.2013 16:19 Pazartesi
Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Bayburt’taki mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Bayburt Şair Zihni Kent Ormanı’ndaki toplantıya Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Bayburt Ak Parti İl Başkanı Yusuf Elçi, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Daştan ve Ak Parti yönetim kurulu üyeleri Ali Çiçek, Abdulmuttalip Sancar, Şahin Kızılarslan merkez mahalle muhtarları katıldı.
Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, muhtarlara yaptığı toplantıda gündemdeki konuları ve yerel konuları konuştu.
Milletvekili Özbek, yaptığı açıklamada mahalle muhtarlarına katılımlarından dolayı teşekkür ederek, " Her mahallemizin birbirinden hiçbir farkı yoktur. Bütün mahallelerimiz bizim için eşittir. Biz hizmetlerimizi eşit şekilde dağıtmaya devam ediyoruz. "dedi.
Türkiye gündemine de değinen Milletvekili Özbek," Cuma akşamı geldiğim Bayburt’ta birçok programa katıldım. Cumartesi günü Ankara Milletvekilimiz MKYK üyemiz Zelkif Kazdal ile beraber çözüm sürecini Bayburt’ta tüm kesimlere anlattık. Pazar günü Kutlu Doğum Haftası ve Başkanlık sistemi ile ilgili konferansa katıldım. Bu gün de siz değerli muhtarlarımıza ülkemizde çalışmalarına başlanan çözüm süreci ile ilgili düşüncelerimiz aktardım. Hepimizin bu süreçte birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi lazım. 76 milyon bu topraklarda kardeşlik içinde yaşayarak ebediyete göçecektir. Bu duygularla bu süreci hep birlikte götüreceğiz. Allah bu millete bu sürecin başarıyla bitmesini nasip etsin. Bunun için ben dua ediyorum. Sizlerden de dua bekliyorum."diye konuştu.
Daha sonra mahalle muhtarları sorunlarını dile getirdiler. Muhtarla ile karşılıklı görüş alışverişinden sonra toplantı sona erdi.