Manisa Haberleri

BAŞKAN FADILOĞLU MİLLETVEKİLİ MUSTAFA ATAŞ’A HİZMETLERİNİ GEZDİRDİ

Haber 15.04.2013 17:00 Pazartesi
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili ve aynı zamanda Genel Merkez Seçim İşleri Başkanı Mustafa Ataş’a hizmetlerini gezdirdi.
Bir dizi program gerçekleştirmek üzere Gaziantep’e gelen AK Parti İstanbul Milletvekili ve aynı zamanda Genel Merkez Seçim İşleri Başkanı Mustafa Ataş, Şehitkamil Belediyesi tarafından hayata geçirilen hizmetleri yerinde inceleyerek bilgiler aldı. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Milletvekili Ataş ile beraberindeki heyeti ilk olarak Dülük Tabiat Parkı’nı, Türkiye’nin en büyük biyolojik göletini, Alleben Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ile Katı Atık Ayrıştırma Tesisi MÖP’ü gezdirdi.
Şehitkamil Belediyesi tarafından hayata geçirilen modern tesis ve hizmetlerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Milletvekili Ataş, Başkan Fadıloğlu’nu başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Gezdiği projelerin tek tek fotoğraflarını çeken Milletvekili Ataş, projelere hayran kaldığını ifade etti. “Her şeyden önce Şehitkamil Belediyesi ile gurur duydum” diyen Milletvekili Mustafa Ataş, “AK Partili bir belediyenin bugün gezmiş olduğumuz projeleri gerçekleştirmiş olması hayal edilemeyecek bir hizmet anlayışını sergilediklerini göstermiştir. Bu sebeple Belediye Başkanımızı ve ekibini tebrik ediyorum. MÖP tesisinde de kullanılmayan atıkların nasıl dönüştürüldüğü gördük. Özellikle Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’ne bayıldım. Çok muhteşem bir şekilde dizayn edilmiş merkezde toplantı salonları hoşuma gitti. Türkiye’nin en büyük biyolojik göleti de şehre ayrı bir güzellik katmış. Ormanın temizlenerek ailelerin rahatça piknik yapması iyi bir hizmet olmuş. Başkanımızı bir kez daha tebrik ediyorum”