Manisa Haberleri

MALATYA BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇAKIR, ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Haber 15.04.2013 17:05 Pazartesi
Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, beraberinde belediye başkan yardımcıları ve bazı daire müdürleriyle birlikte Malatya genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.
İlk olarak batı girişi yol genişletme ve düzenleme çalışmalarını inceleyen Başkan Çakır, yapılan işlerin seyri hakkında bilgi alarak talimatlar verdi. İstasyon Kavşağı’ndan başlayarak yapımı süren Yaşam ve Spor Merkezi önüne kadar çalışmaları denetleyen Başkan Çakır, Yaşam ve Spor Merkezi inşaatında da incelemelerde bulundu.
Batı girişinin iki tarafında da çalışmaları izleyen Çakır, esnaf ve vatandaşlarla da sohbet etti. Yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getiren esnaf ve vatandaşlar, Çakır’a teşekkür ettiler.
Çakır, daha sonra yeni yapılan Doğu Garajı’nın ön tarafında çalışmaları devam eden Kuzey Kuşak Yolu bağlantı bölümü ve kavşak çalışmalarında incelemeler yaptı. Yol genişletme ve kaldırım düzenlemeleriyle birlikte çalışmalar tamamlandığında bölgedeki trafik akışının rahatlayacağı ifade edildi.
Şehir genelinde yapımı tamamlanarak prestij caddeye dönüşen çeşitli bölgelerdeki yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarını da inceleyen Başkan Çakır, düzenleme çalışmalarının devam ettiği Sağlık Caddesi’ndeki yapım işlerini de yerinde inceleyerek ilgililerden bilgi aldı.