Manisa Haberleri

KOM Şube Müdürü Kara’dan Onaylı’ya ziyaret

Haber 15.04.2013 19:10 Pazartesi

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürü Recep Kara, Manisa İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili İbrahim Onaylı’yı iade-i ziyarette bulundu.

\r\n

Manisa İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkanlığında gerçekleştirilen iade-i ziyarette Manisa KOM Şube Müdürü Recep Kara’ya, KOM Şube Müdür Yardımcısı Erdal Duran ve KOM Şube Emniyet Amiri Mehmet Sakçak eşlik etti.

\r\n

ONAYLI: HERZAMAN SİZLERİN YANINDAYIZ

\r\n

Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette konuşan Manisa İl Genel Meclisi (İGM) AK Parti Grup Başkan Vekili İbrahim Onaylı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Onaylı “Yaptıkları başarılı çalışmalar sonucu uyuşturucu tacirlerine göz açtırmayan Manisa KOM Şube Müdürlüğümüzün başarılı çalışmalarından dolayı İl Emniyet Müdürümüz Yunus Çetin başta olmak üzere KOM Şube Müdürümüz Recep Kara ve ekibini kutlamak üzere ziyaret gerçekleştirmiştik. Bu günde KOM Şube Müdürümüz Recep Kara ve mesai arkadaşları iade-i ziyarete geldiler. Manisalı vatandaşlarımızın huzur ve güvenini sağlamak adına gece gündüz demeden özverili bir şekilde çalışan başta İl Emniyet Müdürümüz Yunus Çetin ve sizler olmak üzere tüm personelinize teşekkür ediyorum. Bizlerden bir talebinizin olması halinde gerek şahsım gerekse meclis üyesi arkadaşlarımla birlikte her zaman sizlerin yanınızda olduğumuzu dolayısıyla desteğimizin devam edeceğini özellikle belirtmek isterim. ”diye konuştu. Onaylı ayrıca, Manisa İl Genel Meclisi olarak, şehir içerisinde bulunan MOBESE kameralarına ilave olarak MOBESE kamerası alınması konusunda destek vereceklerini söyledi.

\r\n

KOM ŞUBE MÜDÜRÜ KARA’DAN İGM’YE TEŞEKKÜR

\r\n

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürü Recep Kara ise, İGM AK Parti Grup Başkan Vekili İbrahim Onaylı’nın daha önce kendilerini ziyaret ettiklerini bu ziyaretin de bir iade-i ziyaret olduğunu dile getirdi. Mesai mefhumu gözetmeksizin Manisalıların huzur ve güvenini sağlamak adına çalıştıklarını ifade eden KOM Şube Müdürü Kara, Manisa İl Genel Meclisi Başkanı Hayrullah Solmaz ve İGM AK Parti Grup Başkan Vekili İbrahim Onaylı başta olmak üzere diğer tüm meclis üyelerinin Emniyet teşkilatına gösterdikleri ilgiden ve destekten dolayı teşekkür etti.

\r\n

Manisa İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili İbrahim Onaylı, üst üste yaptığı başarılı operasyonlar sonucu uyuşturucu tacirlerine göz açtırmayan Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğünü ziyaret etmişti.