Manisa Haberleri

BAYANLARA ÖZEL TASAVVUF MUSİKİSİ KONSERİ‏

Haber 15.04.2013 19:14 Pazartesi

Bu yıl 14-20 Nisan 2013 tarihleri arasında kutlanan kutlu doğum haftası Manisa’ mızda da ilk günden son gününe kadar dolu dolu proğramlar hazırlanmıştır. Manisa il Müftülüğümüz önderliğinde el ele, omuz omuza verilerek tüm kurum ve kuruluşlarımız, sivil toplum örgütlerimiz ve halkımızın katkılarıyla daha anlamlı ve coşku ile kutlanmaktadır Kutlu Doğum Haftası.

\r\n

2013 yılı kutlu doğumun teması ‘’Hz. Peygamberimiz ve insan onuru’’ olarak belirlenmiştir. 17 Nisan 2013 Çarşamba günü saat 14.00 ‘de Kültür sitesi Lale salonunda sadece bayanlara yönelik konferansın ardından Manisa’lı bayanlara sunulmak üzere enstrümanla Manisa’da ilk olan Diyanet-Sen Manisa Şubesi Yönetimi tarafından tertip ve organize edilen Türk Tasavvuf Musikisi Konserini İstanbul / Üsküdar Kur’an Kursu Öğreticilerinden Meryem ALTINKAYNAK ve saz arkadaşları icra edecektir. Bu konsere bütün Manisa’lı bayanları davet ediyor ve katılımlarını bekliyoruz. Peygamberimizi konu alan ilahilerle müstesna bir gün yaşayacaklarına inanıyoruz.

\r\n

Diyanet-Sen olarak 2013 yılı kutlu doğum haftasının memleketimize ve tüm islam aleminin barış ve huzuruna vesile olmasını diliyorum.DİYANET SEN BAŞKANI AHMET ÖZDEMİR