Manisa Haberleri

HAMZAOĞLU: TAKIMA GÜVENİYORUM LİGDE KALACAĞIZ

Haber 16.04.2013 10:11 Salı

Spor Toto Süper Lig’de düşme hattında bulunan, evinde Trabzonspor’u ve ardından deplasmanda Kasımpaşa’yı deviren Akhisar Belediyespor’da moraller yüksek.

\r\n


\r\nBir televizyon kanalına telefon ile bağlanan Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu takımına güvendiğini ve ligde kalacaklarını söyledi. Gekas’ın çok iyi bir golcü olduğuna vurgu yapan Hamzaoğlu, takım arkadaşları ile de iyi bir diyaloğu olduğunu belirtti.

\r\n


\r\nHamzaoğlu konuşmasında şunları kaydetti:
\r\n“Kalan 5 haftaya baktığımız zorlu maçlar görünüyor ama, bence zor maçlar daha kolay oluyor, oyuncularımı motive etme açısından ve hazırlanmamız açısından daha iyi oluyor. Önümüzdeki hafta haftalardan daha çok şuanda bu hafta kendi sahamızda oynayacağımız Beşiktaş maçı var. İki haftadır çok iyi bir çıkışımız var. Moralimiz gayet yüksek ve bunu sürdürmek isteyeceğiz ve bu konuda da oyuncularıma güveniyorum bu işi başaracağız” dedi.

\r\n


\r\nLigin ikinci devresinde takıma katılan Gekas ile ilgili düşüncelerini aktaran Hamzaoğlu, “Gekas çok iyi bir golcü ve bunun yanında bir artı özelliği daha var, iyi bir takım oyuncusu, arkadaşları ile olan uyumu, bizim ile olan birlik ve beraberliği, takımın yükünü paylaşması Gekas’ı bir gömlek daha yukarı çıkarıyor. Bizlere ve takım arkadaşlarına çok iyi ve hızlı uyum sağladı ve yakaladığı fırsatları da golle sonuçlandırınca bizlere de çok büyük katkı sağladı” dedi.