Manisa Haberleri

ÖZ KAYSERİ İNŞAAT KALİTELİ İNŞAATIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Haber 16.04.2013 17:41 Salı
2000 yılı itibariyle Öz Kayseri inşaat olarak ticaret hayatına giren firma ağır ve emin adımlarla ilerleyerek hızla büyümeyi sürdürüyor.
Yaptığı projelerde kaliteyi ön planda tutarak gerek işçilikte gerekse de iç aksesuarda standartların üstünde malzeme kullanarak uygun fiyatlarda müşteri memnuniyetini hedefleyen Öz Kayseri İnşaat, yetkilileri, “Başladığımız projelerde önceki projelerden daha üst seviyeye taşıyarak söz verdiğimiz tarihten daha önce konut sahiplerine evlerini teslim ederek tercih edilen firma olduk.
Yaptığımız bütün projelerimizi insan menşeili düşünüyoruz. Bu düşünce ile hangi bölge olursa olsun en kaliteli inşaatı yapmaya çalışıyoruz. Maliyetlerimiz her seferinde artıyor ama fiyatımız bölge standartlarında tutuluyor. Bu çizgimizde ilerleyerek Sıla Konağı-3 projemizin temelini atıyoruz. Bu projemizde de yine yapmış olduğumuz önceki projelerden daha üst seviye sekmantte olacaktır” ifadesinde bulundu.
Öz Kayseri İnşaat yetkilileri, “2013 yılında Pervanede Sıla Premium, Belsin’de iki Blok’tan oluşan Sıla Konağı-4 projemiz devreye girecektir” dedi.