Manisa Haberleri

HASTANE İŞÇİLERİ GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Haber 01.05.2013 15:47 Çarşamba
Kamu Hastaneleri Birliği (KHB) tarafından hastanelerde müteahhit firma elemanı olarak çalışan işçiler için eğlence düzenlendi.
Köşk Salonda Kamu Hastaneleri Birliği tarafından düzenlenen eğlenceye Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı sağlık birimlerinde çalışan yaklaşık 400 müteahhit işçisi katıldı. İlk kez müteahhit işçilerine yönelik böyle bir etkinlik düzenlendi. Düzenlenen etkinliği Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastane Yöneticisi Talat Küçük, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Süheyla Şengül, Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Kaplan ve diğer yöneticiler katıldı.
Eğlence programında halaylar çekildi, oyunlar oynandı. Eğlence kapsamında işçiler arasında ‘yer kapmaca’ yarışı yapıldı. Yarışmada dereceye giren işçilere Hastane Yöneticisi Talat Küçük tarafından hediyeler verildi.
Açış konuşmasını yapan Hastane Yöneticisi Talat Küçük, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutlayarak, “Biz yöneticilerin sizlerden istediği işinizi layıkıyla yapmanız ve bunu yapıyorsunuz. Hastanelerimizde çalışan işçi kardeşlerimizi unutmayarak onların yanında olduğumuzu göstermek istedik. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim” dedi.
Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Süheyla Şengül, tüm çalışanların bir aile olduklarını vurgulayarak, “Bizler sizlerle bir aileyiz. Aile olarak hastalarımıza şifa dağıtıyoruz. Gayretli bir çalışma sergiliyorsunuz. İlk kez bu yıl böyle bir etkinlik düzenlendi. Sizlerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününüzü kutluyorum” diye konuştu.