Manisa Haberleri

TÜRK EĞİTİM-SEN VE ÜLKÜCÜ İŞÇİLER, 1 MAYISI KUTLADI

Haber 01.05.2013 16:44 Çarşamba

Akhisar'da Türk Eğitim-Sen, Türk Sağlık-Sen ve Ülkücü İşçiler Derneği, ortak basın açıklaması ile 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı kutladılar.

\r\n


\r\nBasın açıklamasına Türk Eğitim-Sen İlçe Temsilcisi Ercan Yaşar, Yönetim kurulu üyesi Nusret Aytekin, Abdullah Kurt, Türk Eğitim-Sen Manisa Şube Yönetim kurulu üyesi Kudret Aktaş, Öğretmenler Halil İbrahim Dönmez, Türk Sağlık-Sen İlçe Temsilcisi Uğur Yalçınkaya, Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Halil Alpay, Yönetim kurulu ve dernek üyeleri katıldı.

\r\n


\r\nTürk Eğitim-Sen Manisa Şube Yönetim Kurulu üyesi Aktaş ve Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Alpay'ın birlikte okuduğu basın açıklamasında, şöyle denildi: “Bizler Ülkücü İşçiler ve Türkiye Kamu-Sen ailesi olarak başta memurlarımız ve işçilerimiz olmak üzere bu ülkenin işsizleri, emeklileri, yoksulları, kadınları ve gençleri için mücadele vermekteyiz. Türk milleti olarak barış içinde, özgürce yaşamak için, demokrasi için, ekmek için, daha güzel bir dünyada, baskısız, insan onuruna yaraşır bir hayat için bu birlikteliği oluşturduk. En temel insani ve demokratik haklarımız için, sosyal adalet ve eşitlik için eylemler gerçekleştiriyoruz.”