Manisa Haberleri

BAŞKAN ALICIK, NİŞAN YÜZÜKLERİNİ TAKTI

Haber 01.05.2013 17:32 Çarşamba
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Işıklar köyünde İkamet eden Dinçel ve Sert ailelerinin mutlu gününe ortak oldu.
Evliliğe attıkları ilk adımları olan Müjdat Dinçel ve Seçil Sert’in nişan törenlerine katılan Haluk Alıcık, genç çiftin nişan yüzüklerini taktı.
Okunan duanın ardından yüzükleri takan Başkan Alıcık, gençlerin bu mutlu anına ortak olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek genç çifte nasihatlerde bulundu. Alıcık, Seçil ve Müjdat’dan ömür boyu sadakatle birbirlerine bağlı kalmalarını, birbirlerine her zaman destek ve yardımcı olmalarını istedi. Evliliğe attıkları bu ilk adımla ömür boyu mutlu olmalarını dileyerek nişanlarının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.
Işıklar köyü meydanında gerçekleşen nişan törenine Işıklar Köy Muhtarı Nurettin Karabulut, Kızıldere Köyü Muhtarı Ali Pekel, Başkan Yardımcıları Mesut Erdemir, İbrahim Özkan, Dinçel ve Sert ailelerinin akrabaları, köy halkı ve davetliler katıldı. Tören geleneksel takı merasiminin yapılmasının ardından sona ererken Nişanlı çift ve nişana katılan davetliler Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Alıcık, merasim sonrasında köy halkıyla da sohbet etmeyi ihmal etmedi.