Manisa Haberleri

HAYVAN HAKLARI DERNEĞİ’NDEN KERMES

Haber 02.05.2013 13:41 Perşembe
Zonguldak Hayvan Hakları Derneği tarafından “Karşılıksız Sevgi Günü” etkinliği kapsamında dernek yararına kermes düzenlendi.
Bir kafeteryada düzenlenen kermese, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, belediye meclis üyeleri, Hayvan Hakları Derneği Başkanı Evren Türeci Sezgin ve yönetimi ile hayvan severler katıldı.
Kermeste bir konuşma yapan Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Evren Hanım hayvan hakları konusunda gerçekten çok önemle üzerinde duruyor. Bu anlamda tabii ki, bu çalışmalarda mutlaka ekonomik bir gider oluyor. Bunun için de bu tür kermesler önem arz ediyor. Sağ olsunlar eş, dost bu konuda katkılarını veriyorlar. İnşallah bizler de Belediye olarak üzerimize düşen hangi konu varsa yapmaya çalışıyoruz.” dedi.
Ardından konuşma yapan Zonguldak Hayvan Hakları Derneği Başkanı Evren Türeci Sezgin de, “Karşılıksız Sevgi Günü etkinliğimizin bu yıl 5'sini düzenliyoruz. Hayvan sever bayanların hazırladığı ikramları paylaşıyoruz misafirlerimizle. Adı üzerinde, karşılıksız sevgiyi paylaşıyoruz. Bu ikramlara karşılık, misafirlerimiz de katkıda, bağışta bulunurlarsa bu bağışları da tabii ki hayvanlar yararına değerlendireceğiz. Aynı zamanda burada, yaptığımız çalışmaları da paylaşıyoruz. İnsanlarla duygu ve düşüncelerimizi de paylaşıyoruz. Katkı veren herkese, gelen herkese bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.