Manisa Haberleri

SERA AVM’DE ’YIKINTILARDAN İHRACATA TARHANA TADINDA GEDİZ’ TEMALI SERGİ

Haber 02.05.2013 13:49 Perşembe
Gediz ilçesi, Kütahya Sera Alışveriş Merkezi'nde (AVM) düzenlenecek olan Tanıtım günleri etkinliğinde tanıtılacak.
Konu hakkında yazılı bir açıklama yapan Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, Gediz Kaymakamlığı, Gediz Belediye Başkanlığı, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Gediz Meslek Yüksekokulu, Gediz Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO), Gediz Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) Müdürlüğü ve Gediz Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından organize edilen sergi çalışması ile Gediz'i en iyi şekilde tanıtacaklarını söyledi.
Kütahya Sera Alışveriş Merkezi'nde 3-4-5 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Tanıtım Günleri Etkinliğinde, Gediz'in tanıtımı için "Yıkıntılardan İhracata Tarhana Tadında Gediz" temalı sergi açacaklarını belirten Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, "Etkinlikler 3 Mayıs 2013 Cuma günü saat 17.30'da düzenlenecek açılışla başlayacaktır.
"1970 Gediz Depreminin 43. Yılı" nedeniyle "Yıkıntılardan İhracata Tarhana Tadında Gediz" temalı sergi ve tanıtım etkinliğimiz 3 Mayıs 2013 Cuma günü Kütahya Sera Alışveriş Merkezi'nde başlayacaktır. Etkinliklere tüm hemşerilerimiz davetlidir" dedi.