Manisa Haberleri

BAŞKAN GÜNENDİ, FUTBOLCULARLA HELALLEŞTİ

Haber 02.05.2013 18:22 Perşembe
Spor Toto 3. Lig 2. Grup şampiyonu Aydınspor 1923’te görevi 20 Mayıs’taki kongrede bırakacak olan Başkan İlhan Günendi, futbolcularla Adnan Menderes Stadı’nda yapılan antrenman öncesi helalleşti.
Günendi, Menemen maçı sonrası futbolcularla görüşme yapacaklarını belirtti. Futbolculara yönelik konuşma yapan Aydınspor 1923 Başkanı İlhan Günendi, ailevi nedenlerden dolayı görevinden ayrılacağını belirterek, “Kalmak isteyen oyuncularımız kalacak. Menemen maçı sonrası pazartesi sabahtan itibaren futbolcularla görüşeceklerini belirten Günendi, “Aranızda gitmek isteyenler olabilir. Ancak, şunu bilin ki Aydınspor 1923’ten iyi kulüp bulmanız zor. Başka kulüplerin başkanlarıyla görüşüyorum. Bizden daha fazla sıkıntıdalar. Önümüzdeki yıl Aydınspor 1923’te daha farklı bir sistem kurulacak. Sportif A.Ş için çalışmalar sürüyor. Sportif A.Ş ile birlikte kalıcı gelir çalışmaları yapılacak” dedi.
Aydınspor 1923’ün golcü oyuncusu Sinan Uzun’un “Kiralıklar ne olacak” sorusunu da cevaplandıran Başkan Günendi, “Kiralıklarla da oturup görüşeceğiz. Biz tüm oyuncularımızdan memnunuz. Kiralıklar için gereken girişimlerde yapılacaktır” ifadelerini kullandı.