Manisa Haberleri

KARAMANGAZ’DAN KAMPANYA

Haber 06.05.2013 15:59 Pazartesi
Karamangaz, doğal gaz kullanmak isteyenlere kolaylık tanımak amacıyla kampanya düzenledi.
“Yazı Erken Getiren” kampanya, Energaz Orta Anadolu Genel Müdürü Ali İhsan Sılkım ve Karamangaz Bölge Müdürü Abdülkadir Kılıç'ın düzenlediği toplantıda tanıtıldı. Ali İhsan Sılkım, kampanyanın doğgal gaz abonesi olmak isteyenler için bir fırsat olduğunu belirterek, “Özellikle bahar aylarında potansiyel abonelerimiz için kampanyalar yapıyorduk. Bugünde onun bir benzerini yapmak için buradayız. 6 Mayıs tarihi itibariyle abone bedelini 6, güvence bedelini 3 taksit olmak üzere vatandaşlarımıza kredi kartıyla ödeme kolaylığı getirecek şekilde bütün şehirlerimizde olduğu gibi Karaman’da da eş zamanlı bu kampanyayı başlatıyoruz. Kampanya Karaman’da doğal gaz abonesi olmak isteyenler için büyük bir fırsat ve kolaylıktır” dedi.
Karamangaz Bölge Müdürü Abdülkadir Kılıç’da, “2007 yılından beri Karaman’da doğal gaz dağıtımı yapan Karamangaz, bugün sağladığı konfor ve ekonomi ile önemli bir ihtiyaç haline gelen doğal gazı daha çok kişinin kullanımına sunmayı amaçlıyor. 6 Mayıs-30 Haziran tarihlerinde geçerli olacak kampanyadan hem yeni hem de doğal gaza geçme imkânı bulamamış eski yatırım bölgelerindeki Karamanlılar faydalanabilecek. Kampanya koşulları, anlaşmalı bankaların kredi kartları ile geçerli olacak. Cazip ödeme koşullarından daha çok kişinin faydalanması için kampanyaları yatırım planları ile eş zamanlı gerçekleştiriyoruz” dedi.
Kılıç, Karaman’da 31 binden fazla aboneleri olduğunu belirterek, “2013 yılı yatırım programımıza bu yıl üç mahalleyi dâhil ettik. Bu mahallelerimiz Zembilli, Tabduk Emre ve Piri Reis olacak. Burada yapacağımız yatırımlarla bu yılın sonunda abone sayımız 35 bini bulacak. 58 mahallenin bulunduğu Karaman’da şuanda Karamangaz olarak 46 mahalleden 39’unun tamamı, yedi mahallede ise kısmen doğalgaz kullanılıyor” diye konuştu.