Manisa Haberleri

Dilek Mahallesi’nin Yolu Genişliyor

Haber 02.07.2015 15:20 Perşembe
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Dilek Mahallesi İstasyon bölgesinde devam eden yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Dilek Mahallesi İstasyon bölgesinde 2,5 km uzunluğunda 5 metre olan yolun, 10 metreye kadar çıkartılma işlemlerinde sona gelindiğini ifade etti. Asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek, detaylı bilgiler alan Başkan Polat, “Belediyemizin hizmet sınırları içinde bulunan Dilek Mahallesi’ndeki yol açma çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Kışın sonlarına doğru bu yolun açılmasına yönelik çalışmalara başladık. Gerek altyapı gerekse diğer çalışmalar ile ilgili kurumlarla görüşmeler, yapıldı” dedi.
Başkan Polat, “Çalışmalar tamamlandıktan sonra 5 metrelik yolumuzun kullanım alanı 10 metreye kadar çıkartılacak. Yolumuzun daha ilerisinde Dilek Mahallemizden Mahmudiye’ye bağlanacak ikinci yolumuz 1,5 km açılmamış durumda burası da en geç kış ayına kadar tamamlayıp hizmet vermeye başlayacak. Gerek bu yolun 10 metreye çıkmasında gerekse de diğer yolumuzun açılmasında emeği geçenlere ve destek veren herkese çok teşekkür ederim. Hepimizin görevi bu millete daha fazla hizmet etmektir, tüm ekip çalışanlarımız bu düşünce doğrultusunda hizmetlerine devam etmektedirler” diye konuştu.