Manisa Haberleri

Bursaspor Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı

Haber 02.07.2015 18:48 Perşembe
Bursaspor, 2015-2016 sezonunun hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı.
Yeşil-beyazlı takım, teknik direktör Ertuğrul Sağlam idaresinde yeni sezon hazırlıklarına akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla Özlüce Tesisleri’nde başladı. Antrenman öncesi tesislerde kurban kesildi. Daha sonra yeşil-beyazlı takım antrenman sahasına çıktı. Sahanın ortasında bütün takımı toplayan Sağlam, genç oyuncular ve yeni transferleri takıma tanıttı.
11 KİŞİ ANTRENMANA KATILMADI
Öte yandan yeşil-beyazlı takımın ilk antrenmanına izinli olan Serdar Aziz, Ozan Tufan, Emre Taşdemir, Volkan Şen, Sivok, Bakambu, Aziz Eraltay, Necid, Belluschi ve Traore ile sakatlığı bulunan Oğuz Han Aynaoğlu katılmadı.
KİRALIK OYUNCULAR VE YENİ TRANSFERLER ANTRENMANDA
Yeşil-beyazlı takımın antrenmanına geçtiğimiz sezonu kiralık olarak geçiren ve kulübe yeni transfer olan futbolcular da katıldı. Geçtiğimiz sezonu kiralık olarak geçiren Aydın Karabulut ve Furkan Soyalp antrenmanda yer alırken, Oğuz Han Aynaoğlu salonda çalıştı. Yeni transferlerden Mert Günok, Erdem Özgenç ve Sedat Berisha antrenmanda yer aldı. Ayrıca altyapıdan yetişen Mehmet Kalkan, Mehmeh Zeki Çelik, Kenan Uz, Mertcan Erdem, Doğanay Kılıç, Enes Ata, Oğulcan Şahin ve Emirhan Aydoğan da antrenmana katıldı.
SAĞLAM VE FUTBOLCULARDAN HATIRA FOTOĞRAFI
Antrenman öncesinde teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcular yeni sezon öncesi saha ortasında hatıra fotoğrafı çektirdi. Ardından yardımcılarıyla da basın mensuplarına poz veren Sağlam, yeni sezonun hayırlı olmasını diledi. Isınma koşularıyla başlayan ilk antrenman, 5’e 2 pas çalışmasıyla sona erdi.
Yeşil-beyazlılar, yarın çift antrenman yaparak hazırlıklarını sürdürecek.