Manisa Haberleri

Diyarbakır’da Maddi Hasarlı Trafik Kazası

Haber 05.07.2015 11:56 Pazar
Diyarbakır’da aşırı hızla kavşağa giren bir otomobil kamyonun dorsesine çarptı. Kazada şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken otomobil hurdaya döndü.
Edinilen bilgilere göre kaza, Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesi şehir merkezi girişinde bulunan Seyrantepe Kavşak’ta meydana geldi. Elazığ Caddesi’nde hızlı ilerleyen ve aşırı suratle Seyrantepe Kavşağı’na giren ve sürücünün ismi öğrenilemeyen 35 ANZ 44 plakalı özel otomobil Şanlıurfa istikametinden gelen ve Silvan ilçesi istikametine giden kamyonun kavşağa girmesiyle dorsesinin altında kaldı. Yaklaşık 50 metre kamyonun dorsesinin altında sürüklenen otomobilde bulunan araç sürücüsü şans eseri yara almazken, araç ise hurdaya döndü. Kaza sonrası bölgeye gelen polis ekipleri kavşakta herhangi bir kaza yaşanmaması için otomobillerin kontrollü geçmesini sağlarken kaza yapan otomobil ise çekici yardımıyla sanayi sitesine götürüldü.
Polis ekipleri kazanın oluş biçimini araştırmak için mobesse kamera görüntülerini incelemeye alarak soruşturma başlattı.